Beskidy, poszukuję!

Beskidy, poszukuję!

Witajcie. Był ktoś z was na Rysiance? Jak wyglądają tam trasy biegowe? Mam ochotę trochę potrenować w trudniejszych warunkach niż krajobraz miejski.

Orange444

Posty: 1

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Każdy trafiający na południe Polski powinien zdobyć Rysiankę. Dzięki tej górze pokochałam właśnie wędrówki. Cały czas szło się bardzo przyjemnie, nie mam powodów do narzekania. Polecam zapoznanie się ze stroną https://kochambeskidy.pl/tag/rysianka/, gdzie znajdziesz sporo użytecznych informacji na temat wyjazdu.

Alesek3

Posty: 15

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, ponieważ pod ręką będą olbrzymie sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

Adnidaaw

Posty: 3

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, jakie oferują znakomitą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

Gabat

Posty: 2