masaz stop slask, polecicie ?

masaz stop slask, polecicie ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Mier56

Posty: 3

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Kitas

Posty: 7

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to faktycznie niesłychanie dobrze działa. Mnie pomogło na dużo dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

jajajosz12

Posty: 31

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

anex

Posty: 4

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, natomiast okazało się, że masaz stop slask działa niesłychanie dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, natomiast już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zaspokojony z takiego masażu stóp.

_oluś_

Posty: 14

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

mack

Posty: 7

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

piehoot

Posty: 22

 
Nie sądziłem, iż masaz stop slask może pomóc na kłopoty z krążeniem i sercem, niemniej jednak u mnie to rzeczywiście bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, iż zapisałem się na taki masaż i iż mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

TomekK

Posty: 13