my cafe kawa po bawarsku, polecicie

my cafe kawa po bawarsku, polecicie

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, że można, ale nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

hejjju

Posty: 1

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odnaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Gra wygląda faktycznie ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, zatem nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Grabow12

Posty: 3

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to dużo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o dużo prostsze. Można uzyskiwać o dużo doskonalsze efekty własnej pracy.

zimek123456

Posty: 7

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

HalskiPol

Posty: 11

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Eksperttt45

Posty: 6

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

kociol001

Posty: 6