jakiego adwokata polecacie w Warszawie

jakiego adwokata polecacie w Warszawie

Szukam kancelarii adwokackiej, która mogłaby zajmować się wykonywaniem obsługi prawnej przedsiębiorstwa. Zależy mi na kimś z doświadczeniem, kto będzie odpowiadał za konstruowanie umów, przygotowywanie dokumentów i ewentualnie jeśli będzie taka potrzeba będzie również prowadził dla firmy sprawy sądowe. Jak możecie kogoś polecić to dajcie znać.

Yhajuse

Posty: 1

 
Z mojej perspektywy jako przedsiębiorcy bez znajomości prawa najlepiej sprawdził się ten model, w którym współpracuje z kancelarią prawną, mam stały kontakt i jeśli pojawia się potrzeba to z nimi współpracuje i płacę za wykonaną usługę. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla mnie niż utrzymywanie kogoś na etacie, od strony finansowej kompletnie nie do zorganizowania.

PucH22

Posty: 8

 
W sprawie obsługi prawnej przedsiębiorców faktycznie warto szukać pomocy u takich kancelarii adwokackich czy radcowskich, które typowo się tym tematem zajmują. Tutaj istotna będzie między innymi biegłość w zakresie tego jaka formę prawną może mieć działalność. Na pewno ten element musimy mieć na uwadze i w tym zakresie także swoja działalność organizować, korzystać z pomocy prawników.

irecki67

Posty: 9