płyty meblowe, polecicie ?

płyty meblowe, polecicie ?

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeśli znajcie jakąś firmę, która się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

saradonin

Posty: 1

 
Oferty z blatami odszukałem na http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=22. Zajrzyjcie sobie tam, a dowiecie się, co konkretnie firma jest w stanie przygotować. Działają szybko i mają rzeczywiście niesłychanie niskie ceny.

Yuri20

Posty: 4

 
Można zamówić gotowe meble, lecz można też zamówić w takiej firmie wszystkie konieczne elementy. Trochę zachodu z tym jest, lecz można wiele zaoszczędzić. Nie ulega wątpliwości przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było ciężkie, niemniej jednak sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

włodek

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o sporo lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, zatem najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Jasio234

Posty: 2

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

Klara323

Posty: 15