Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Przeglądam ostatnio ceny drewna, różnych materiałów wykończeniowych i jestem trochę przerażony. Planowałem od jakiegoś czasu zamówienie mebli kuchennych na wymiar w Szczecinie, ale teraz się waham i nie wiem, czy ktoś jeszcze w normalnych cenach ogarnia temat. Warto, czy nie warto? Jak u siebie działaliście?

Asia

Posty: 1

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

raptofil

Posty: 11

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

Grudziii2

Posty: 3

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

45_000

Posty: 2

 
Im dłuższa gwarancja, tym lepiej świadczy o wykonawcy, po prostu. Ufają temu, co robią i tak samo Ty zaufasz. Dobra strategia. Co do kuchni to zgodność z aranżacją całej nieruchomości właściwie obowiązkowa, więc zamawiasz po remoncie. Wiadomo, że różnie może się potoczyć.

apepsi1983

Posty: 7

 
Sympatyczna współpraca z https://www.studiowiking.pl/realizacje/ wyszła i cieszę się, że jeszcze się wyrobiłem z wystrzałem cenowym drewna, ogólnie wykończeniówki. Mam ogólnie sporą kuchnię. Przy blacie bezpośrednio można sobie zjeść, a krzesła schować, bo mam wydzieloną przestrzeń, żeby podwiesić. Akurat na tym mi zależało i dodatkowo dopłaciłem. Wizualizacja generalnie zgodziła się w 95% z rzeczywistością. Montują, gwarancję dają, uczciwie ludzie. Nie dziwne, że tyle lat na rynku.

korasek

Posty: 7

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

Zdrowko22

Posty: 31

 
Na klasycznym układzie kuchni L możesz fajnie zadziałać. Teraz masz do dyspozycji wiele konfiguracji od matowych po błyszczące, praktycznie dowolna kolorystyka, modułowa rozbudowa. Warto dopytać o aspekt projektowy.

edyta123

Posty: 4

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

Lupusx

Posty: 10

 
Nie jest tajemnicą, że wszystko drożeje, ale oni akurat sensownie podchodzą do wyceny i dają klientowi czas na zastanowienie. Terminów również dotrzymują. Widziałem meble na żywo jeszcze przed zamówieniem i to się sprawdziło.

Black_Riot

Posty: 2