wentylacja

wentylacja

Jak już zaprojektuję instalację wentylacji na co muszę się w dalszej kolejności przygotować i gdzie szukać ewentualnej pomocy przy modernizacji?

Noruhe

Posty: 1

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

Yymyasui

Posty: 2

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

Jozefina333

Posty: 29

 
Niezły poradnik czyszczenia wentylacji widziałem na https://www.facebook.com/environprojektPS/ i chyba nie zdjęli do tej pory. Czytałem, że brak modernizacji wentylacji może przełożyć się na pożar, co mnie przyznam przestraszyło i od razu się praktycznie skontaktowałem ;) Nie ma żartów generalnie z takimi rzeczami, szczególnie przy utrzymaniu obiektu komercyjnego.

Fajae

Posty: 14

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

kwinto

Posty: 2

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

wer5555

Posty: 2