numery telefonów, szukam

numery telefonów, szukam

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za niezwykle wiem, co wykonać a wiele się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

gargulek5

Posty: 1

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo wielokrotnie.

wisła1905

Posty: 9

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

pawel253

Posty: 3

 
Bez problemów można odnaleźć sporo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Begin22

Posty: 9

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

Nikuś23

Posty: 2

 
W prosty sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niezwykle dobrze przygotowaną bazę, zatem prędko odnajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

21gregorek

Posty: 17

 
Niestety, lecz oszustów jest bardzo mnóstwo. Mój znajomy odebrał, lecz nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

waleria

Posty: 11

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

tubbytimmy1

Posty: 8